Eşya Depolama

Soytaş Nakliyat Güvenli Eşya Depolama

Profesyonel Kişiye Özel Eşya Depolama Hizmetleri

Soytaş Eşya Depolama

Soytaş Eşya Depolama

Nakliyat sektöründe faaliyet gösteren Soytaş nakliyat yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak evden eve nakliye hizmetinin yanı sıra aynı zamanda eşya depolama hizmeti de verebiliyor. Bu anlamda firmamız bünyesindeki depolarımızda bizi tercih eden pek çok müşterimizin de eşyaları bulunuyor. Eşya depolama konusunda ilk sorunuzun güvenlik olduğunun bilincindeyiz bu nedenle de siz bize sormadan biz size 24 saat güvenlik garantisi veriyoruz.

Eşyalarınız her türlü deprem, su, sel ve yangına karşı sigorta kapsamında olacaktır. Bu nedenle her eşyanızın sigortalanabilmesi için liste yapılması gerekir. Firmamız tüm bunları sizinle birlikte yaparak içinizin en çok rahat edeceği şekilde ayarlama yapılmasını sağlar.

Her eşyanız havalı naylonlara sarılıp gerekirse karton ve koli şeklinde depo edilir. Yapılan bu listenin bir kopyası da sizde olduğundan eşyanızı teslim alırken sorun yaşamazsınız. Depolarımızın tamamı hijyenik ve dışarıdan tozlanmaya karşı korumalıdır. Bu nedenle de eşyanız üzerinde kirlenme, lekelenme ve tozlanma gibi durumlarla karşılaşmazsınız.

Soytaş nakliyat olarak İstanbul’ da olan firmamız depolama hizmeti öncesinde her türlü sorularınızın yanıtlarını bulabilirsiniz.

Eşya depolama hizmetinde en büyük sorunun sağlıksız koşullar olduğunu biliyoruz. Dolayısıyla sektör içerisindeki sorun eşyaların depolarda hasar gördüğü ile alakalıdır. Eşya depolama hizmetimizde bugüne kadar hiçbir zaman bu şekilde bir sorun yaşamadık. Çünkü bizler eşyanızın konulacağı yerin önceden size gösterilmesinden yanayız.

Bizim depolarımız betonarme yapılardır. Bu nedenle sağlıksız koşulların yaşanmasına müsaade etmeyiz. Eşyalarınız direk olarak yerle temas etmez, belli bir yükseklikte durur. Buradaki amaç ise eşyaya alttan gelebilecek bir zararında önüne geçilmesidir.

Soytaş nakliyattan alacağınız bir evden eve nakliyat ya da depolama hizmetinde her zaman ekonomik çözümleri önde tutarız. Bu sayede depo hizmeti sizin için bir külfet olmaktan çıkarılır. Bizim için müşteri memnuniyeti her zaman önemlidir.Her türlü hizmetlerimiz bizim güvencemiz altında olduğundan dolayı profesyonel kadromuz sizin için en doğru olan yöntemi tercih edecektir.

Eşya depolama hizmetinde en iyisi sık eleyip ince dokumaktır. Bu yüzden bize gelmeden önce diğer firmalarla görüşmelisiniz ki bizim farkımızı da görebilesiniz.