Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat a Güven Taşıyoruz..

 

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat yaparken bir takım önemli hususlar vardır. Örneğin anlaşma yapacağınız müşterinizi çok iyi dinlemeniz ve taşıyacağınız eşyanın daha öncesinden görmeniz gibi. Bizler bu anlamda her zaman profesyonel yapımıza ve kurumsallığa önem vermiş olan bir firmayız ve bu sayede bünyemizde çalışan her personelimizin özel yetişmiş olmasını tercih ederiz.

Evden eve nakliyat hizmetinde en önemli konu eşyaların doğru bir şekilde paketlenmesidir. Çünkü paketleme iyi yapılmazsa bu durumda istenmedik sonuçlarla karşılaşabilmek olasıdır. Firmamız Soytaş nakliyat taşınacak her ürün için ayrı bir paketleme hizmeti vererek eşyaların güvenliğini ön planda tutar.

Nakliye araçlarımız taşımacılık için özel olarak dizayn edilmiş olduğu için özellikle kırılabilecek olan eşyalarınız için özel loca bölümü oluşturulmuş ve sorun yaşanılmaması hedeflenmiştir. Loca bölümünde her türlü teferruatlı eşyalarınız muhafaza edilir.

Taşımacılıkla görevlendirilmiş olan personellerin mutlaka taşıdığı eşyayı sahiplenmesi gerekir. Soytaş nakliyat sizin eşyalarınız bizim eşyalarımız prensibinden yola çıkarak hareket eder ve taşınmadan tutunda istiflenmesine kadar hassasiyet gösterir. Firmamız eşyalarınızın taşınmasında baştan sona kadar sorumludur.

Bu nedenle de bizi seçtiğiniz için sorumluluğumuzu bilerek asla taviz vermeyiz.Araçlarımız ve çalışanlarımız firmamızın personeldir. Güler yüzlü ve samimi hizmet alır muhatabınızın da kimler olduğunu bilirsiniz. Bu durum sizin bize olan güveninizi bizim de sizin güveniniz sayesinde kendimizi daha da üst sıralara taşımamızı sağlamıştır.

Evden eve nakliye hizmetimiz sırasında geride bıraktıklarımıza da dikkat ederek yaptığımız her şeyi en uygun olacak şekilde hareket ederiz ve çöp bırakmayız.

İstanbul’ da profesyonel ve uzman bir nakliyat hizmeti arıyorsanız bizi tercih etmeniz gerekir.

Firmamız 7/24 hizmet şeklinde hareket eder ve her türlü nakliye işleriniz ve nakliye sorunlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İster evden eve taşıma ister, Ofis taşımacılığı, ister şehirlerarası nakliyat.Firmamız “kişiye özel değil işe özel” bir çalışma prensibine sahiptir. Ve mutlak suretle iş bitiminde sizden memnuniyet ifadesi duymak isteriz. Sizden bu sözü duyabilmek içinde elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret ederiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler