444 6 921
Çalışma Saatleri : 08.00 - 19.00

Kurumsal

Kurumsal

Soytaş Evden Eve Nakliyat

Güne mutlu bir eve taşınmış bir şekilde uyandınız ise Soytaş evden eve nakliyatı tercih etmişsiniz demektir. Çünkü siz çayınızı içerken biz evinizi taşımış olacağız.

Bizi tercih eden insanların ortak noktası taşıma işlemi sonrasında memnuniyetidir. Bizden önce evinizi taşıttığınız tüm firmaları unutun. Bizim güler yüzlü profesyonel ekibimiz ve müşteri odaklı hizmetimiz sayesinde yeni evinize mutlu bir şekilde girebilirsiniz. Eşyalarınızı güvenle teslim edeceğiniz firmamızla iletişime geçmeniz hizmetin başlangıcı olacaktır.

BIZI BIZ YAPAN DEĞERLER 1953 DEN BERI NAKLIYE

  • TEK İŞİMİZ OLDUĞUNDAN İSTANBUL’ DA TÜM NAKLİYAT BİZİM İŞİMİZ.

Sizin de kaliteyle tanışma vaktinizi geldiğini düşündüğümüzden. Taahhütlerimizi tam zamanında yerine getirerek hizmet veriyoruz.

Firmamız “sizin eşyanız, bizim eşyamız” prensibinden yola çıkarak garantili ve sigortalı taşımacılık hizmeti verir. Vizyonumuz mevcut nakliye başarımızı her geçen gün bir adım daha yukarı çıkararak kaliteli ve de güvenli nakliyatla müşteri memnuniyetini % 100 sağlayabilmektir. İstanbul’un her köşesine hizmet sağlıyoruz. Bize ulaşmadan eşya taşımaya karar vermeyin.
SOYTAŞ nakliyat tüm nakliyenize taliptir. Evinizi görelim size en uygun fiyatı verelim. Sizde memnun kalın. Unutmayın Rastgele firmalar sizi mağdur edecektir.